תרגול תנועתי: שיעור פילאטיס מכשירים בגישה הוליסטית

מתעניינים רבים שואלים אותי איך נראה שיעור תרגול תנועתי - פילאטיס מכשירים | קאדילק... אז הנה לכם הסבר קצר. תרגול תנועתי, הוא תרגול הוליסטי המשלב בתוכו אלמנטים מעולם הפילאטיס מכשירים, יוגה, אימון פונקציונלי, קטלבלס ואחרים, שימוש בפילאטיס מכשירים | קאדילק, ושימת דגש על שיפור היכולת התנועתית - גמישות, כוח, קואורדינציה ומודעות הגופנית של המתרגל. גישה ייחודית זו מתאימה לאנשים בכל הגילאים ורמות הכושר, ומציעה מגוון יתרונות בריאותיים פיזיים ונפשיים - שיפור הכושר הגופני הכללי, שיפור טווחי התנועה, חיזוק שרירי הליבה, הקלה על כאבי גב ופועל יוצא של כל אלה, שיפור באיכות החיים.

איך נראה שיעור פילאטיס מכשירים?
השיעור מתנהל בקבוצות קטנות, תוך מתן תשומת לב אישית ודגשים ייחודיים לכל מתרגל.

משך התרגול: כ 55 דקות

רמת הקושי: בינונית

מבנה התרגול:

1. חימום והכנה (10-15 דקות)

  • עיסוי עם גליל קשיח: נועד להכין את הגוף מבחינת טווחי התנועה, להסיר גורמים מגבילי תנועה, להגביר את המודעות ולמנוע פציעות.

 

2. תרגול (30-40 דקות)

  • התרגול נבנה סביב 2-3 תרגילים עיקריים, תוך התמקדות בחיזוק הגוף ותבניות תנועתיות (שפיפה, הרמה, כריעה, דחיפה, משיכה) או תרגול מרכיבים ייחודיים (חיזוק שרירי הליבה).
  • סביב התרגילים העיקריים משולבים תרגילי הכנה (גמישות, נשימה, מודעות וכו'), המאפשרים ביצוע קל ובטוח יותר של התרגילים העיקריים.

 

3. מתיחות רכות והרפיה (5-10 דקות)

  • הרפיית גוף ונפש: נועדה לאפשר לגוף ולנפש להירגע לאחר התרגול הפיזי, לקדם מודעות וחיבור פנימי ולשחרר מתחים פיזיים ונפשיים שהצטברו במהלך היום או במהלך התרגול.

 

התרגול "תרגול תנועתי" הוא תרגול יעיל ובטוח המתאים לאנשים בכל הגילאים ורמות הכושר. התרגול משלב מגוון טכניקות תרגול תוך התמקדות בשיפור הבריאות והרווחה הכללית.

מילות חיפוש פופולריות: יוגה, פילאטיס מכשירים, קטלבלס, כאבי גב, כושר, גמישות, יציבה, מודעות גופנית.

דוגמאות לתרגול תנועתי: שיעור פילאטיס מכשירים בגישה הוליסטית